01

Doświadczenie

Na rynku lotniczym działamy od ponad 27 lat. Świadcząc usługi obsługi technicznej samolotów nie tylko w Europie, lecz na całym świecie m.in. obsługując bazy w Mumbaju oraz Delhi, zyskaliśmy miano dostawcy usług MRO o zasięgu globalnym. Dzięki zdobytej wiedzy oraz elastyczności usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów, zapewniając im zachowanie najwyższego poziomu sprawności i dostępności floty, zawsze na pierwszym miejscu stawiając niezawodność i bezpieczeństwo.

02

ZARZĄD

Paweł Pilarski
PREZES ZARZĄDU LS TECHNICS SP. Z O.O.

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem obsługowym i operacyjnym. Absolwent wydziału Mechatroniki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie o specjalności Lotnictwo, w branży od blisko 20 lat. Kompetencje zawodowe zdobywał począwszy od roku 2002 w Zakładach lotniczych w Bielsku-Białej w obszarze projektowo-konstrukcyjnym, następnie w obszarach obsługi ciężkiej szeregu baz technicznych Europy zachodniej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Paweł Pilarski
PREZES ZARZĄDU LS TECHNICS SP. Z O.O.

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem obsługowym i operacyjnym. Absolwent wydziału Mechatroniki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie o specjalności Lotnictwo, w branży od blisko 20 lat.

Kompetencje zawodowe zdobywał począwszy od roku 2002 w Zakładach lotniczych w Bielsku-Białej w obszarze projektowo-konstrukcyjnym, następnie w obszarach obsługi ciężkiej szeregu baz technicznych Europy zachodniej.

Z LS Technics niezmiennie związany od roku 2008 biorąc czynny udział w kluczowych procesach rozwoju i restrukturyzacji Spółki włącznie z przekształceniem GTL-LOT w LS Technics Sp. z o.o. Od roku 2014 Dyrektor Techniki Lotniczej, Prokurent Spółki od roku 2016.

03

RADA nadzorcza

Michał Rosłon
PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ
Tomasz Różniak
WICEPRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ
Aleksandra Michalska - Fronczykowska 
SEKRETARZ RADY NADZORCZEJ (copy)
Aleksandra Michalska - Fronczykowska 
SEKRETARZ RADY NADZORCZEJ
03

RADA nadzorcza

05

Nasi
klienci

Nasi klienci to zarówno klasyczne linie lotnicze jak i przewoźnicy niskokosztowi, linie czarterowe, oraz linie zajmujące się przewozem ładunków cargo. Łącznie świadczymy usługi na rzecz blisko 30 przedsiębiorstw lotniczych.
LOT Polish Airlines
Wizz Air
ASL Airlines Limited
ASL Airlines France
Deutsche Lufthansa Aktiengesellschaft
Lot Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Jet2.com Limited (copy)
Jet2.com Limited
Enter Air Sp. z o.o.
Ryanair
Scandinavian Airlines Denmark-Norway-Sweden
Austrian Airlines AG
Finnair Plc
Iberia Express S.A.U.
EasyJet
Eurowings
Brussels Airlines
Norwegian Airlines
Aegean Airlines
Air France
Vueling Airlines S.A
Israel Airlines&Tourism LTD
07

Compliance